ВІДГУКИ

ІРИНА ТА ДЕНИС

На момент організації весілля мій (тоді ще майбутній) чоловік проживав у Києві, а я взагалі за 7000 км - в Нью-Делі (Індія) :) Але ми обоє обожнювали Львів, планували туди переїхати і, звісно, дуже хотіли відсвяткувати наш найважливіший день у найромантичнішому місті України. Першим кроком до здійснення мрії став саме пошук найкращого весільного організатора, який "читав би думки" та був з нами на одній хвилі. І ми дуже вдячні долі, яка подарувала нам Марту! Вона не побоялася стикнутися з труднощами, бо зазвичай наречена займається підготовкою (але в нашому випадку увесь "тягар" підготовки перші 3-4 місяці лежав на нареченому), ми вирішували важливі питання, спілкуючись у соцмережах і скидаючи фото/відео одне одній, але, навіть незважаючи на такий нетиповий процес, кінцевий результат перевершив усі сподівання! Марта дуже терпляче ставилась до усіх наших побажань (бо ми були дуже вибагливі), шукала якнайкращі рішення, пропонувала безліч варіантів і, звісно, координувала день весілля. І ми впевнені, що якби не вона та її круто прописаний таймінг, то ми не встигли б і половини того, що було заплановано :) Особисто я в захваті від людей, які так обожнюють свою справу і викладаються на всі 200%! ДЯКУЄМО і дуже рекомендуємо "Say Yes"!

ОЛЕГ ТА ХРИСТИНА

Ми дуже раді, що обрали саме "Say yes". Хочемо сказати величезне дякую Марті та її команді. Марта - взагалі наш діамант! Вона чудовий організатор, який знає де, як іщо зробити, де зекономити, а де краще збільшити бюджет; тонкий і терплячий психолог, який зможе докопатися до ваших глибинних бажань; вимогливий начальник, який проконтролює, щоб все було саме так, як заплановано і як того хочете ви ! Завжди рекомендуватимемо "Say yes" як чудових організаторів, координаторів та декораторів! :)

СЕРГІЙ ТА КСЕНЯ

Я вдячний своїм друзям, які підказали що організація і проведення весілля з упорядником/організатором значно спрощує життя. І ще більше я вдячний Марті, яка абсолютно всім підтвердила це. Відкрита, проста і зібрана в спілкуванні. Оргванізована і привітна. Красуня Ми з дружиною, наші батьки - проживали момент і святкували. Дякую Say Yes. Дякую Марта.

АНАСТАСІЯ ТА АНДРІЙ

Дякуємо Вам! 
За допомогу, за красу, за підтримку! 
В нас була мега крута команда! 
На нашому весіллі були всі НАЙКРАЩІ!!!

ОКСАНА ТА МИКОЛА

Ми з чоловіком хочемо подякувати команді Весільної агенції SAY YES за організацію нашого свята! Дякуємо Вам за увагу, індивідуальний підхід, теплу та дружню атмосферу! Ви зробили все, щоб ми відчули себе найщасливішими у світі! Бажаємо Вам творчих успіхів та побільше щасливих пар!

ОЛЕНА ТА ВАЛЕНТИН

Хочу виразити слова вдячності весільній агенції SAY YES. Завдяки Вашій сумлінній праці все вийшло просто чудово. На великій відстані дуже важко домовитися, пояснити, зрозуміти один одного, а у Вас все вийшло! Від самої першої нашої зустрічі я та мій чоловік Валентин були задоволені своїм вибором, і спокійні, бо Ви - саме ті люди,яким можна довіряти і можна на Вас покладатися. Дякуємо за декор, за терпіння, за чудових майстринь, які перетворили мене на справжню королеву. Бажаємо Вам тільки радощів, тільки сонця у Ваших душах, бо Ви творите чудеса, Ви даруєте людям щастя! Дякуємо Вам!